Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.


aktualnost-prekrasnogo-266.html
aktualnost-problem-socialnoj-raboti-na-sovremennom-etape-razvitiya-rossijskogo-obshestva.html

T: During our lesson today we are going to improve our grammar .We will practice using of Defining and Non-Defining Relative Clauses

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

- Впр.6, с.49-відповісти на питання

2. Опрацювання граматичного матеріалу:

Defining and Non-Defining Relative Clauses

- Grammar Point,с.50

- Впр.2, с.50-вставити слова which\that, who;Whose, where, when

- Grammar Point,с.51

- Впр.3, с.51-переписати та поставити коми

- Впр.4, с.51-об’єднати три частини в одне речення

- Впр.5, с.51-з’єднати частини речень

- Впр.6, с.52-визначити вид речень

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Впр.7, с.52 –закінчити речення, вставляючи слова who, which,that, where, whose.

2. Підведення підсумків уроку

Tема уроку: Радіо та телебачення в нашому житті

Мета уроку:Познайомити учнів з новими лексичними одиницями.

Розвивати вміння дітей працювати з текстом.

Навчати спілкуватися за темою.

Збагачувати лексичний запас учнів.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати інтерес учнів до засобів масової інформації.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

· Впр.7, с.52 –закінчити речення, вставляючи слова who, which, that, where, whose.

2. Подання тексту для читання

· Підготовка до читання

Введення нових слів: New Vocabulary с.53

- Етап читання (впр.1, с.53)

- Впр.2, с.54-закінчити речення

3. Розвиток умінь мовлення

- Впр.3, с.54-спитати та відповісти

- Впр.4, с.54-вставити слова у текст та поділитися інформацією з сусідом по парті

4. Розвиток умінь письма

- Впр.5, с.55-написати абзац про роль засобів масової інформації у нашому житті

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Підготувати усне повідомлення про роль засобів масової інформації у нашому житті

2. Підведення підсумків уроку

Клас 9

Урок 17

Дата 05.11.2014

Tема уроку:Моя улюблена телепрограма.

Мета уроку:Познайомити учнів з новими лексичними одиницями.

Розвивати вміння дітей працювати з текстом.

Навчати спілкуватися за темою.

Збагачувати лексичний запас учнів.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати інтерес учнів до засобів масової інформації.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

- Підготувати усне повідомлення про роль засобів масової інформації у нашому житті

2. Подання текстів для читання

· Підготовка до читання

Введення нових слів: New Vocabulary с.56

- Етап читання (впр.1, с.56-57)

- Впр.2, с.57-дібрати слова, щоб отримати словосполучення; з одним словосполученням скласти речення

3. Розвиток умінь письма

- Впр.4, с.58-записати телевізійні програми у певному порядку: від найулюбленіших до тієї, що подобається найменше

4. Розвиток умінь мовлення



- Впр.5, с.58-розіграти ситуацію (робота в парах)

- Впр.3, с.58-розповісти про улюблені програми Олега та Марії

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Впр.6, с.59-зробити опитування

2. Підведення підсумків уроку

Клас

Дата 07.11.2014

Урок 18

Tема уроку: Типи передач

Мета уроку:Познайомити учнів з новими лексичними одиницями.

Розвивати вміння дітей працювати з текстом.

Навчати спілкуватися за темою.

Формувати навички аудіювання.

Збагачувати лексичний запас учнів.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати інтерес учнів до засобів масової інформації.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

· Впр.6, с.59-зробити опитування

2. Уведення до іншомовної атмосфери

· Впр.1, с.60-візьми інтерв’ю у своїх однокласників

3. Подання тексту для аудіювання

· Підготовка до аудіювання

Введення нових слів: New Vocabulary с.60

Впр.2а, с.60-спробуй зрозуміти правильні чи неправильні речення

- Етап аудіювання (tapescript, Unit 2, Lesson 5, с.221)

- Етап перевірки розуміння змісту тексту

Впр.2b, с.60 – перевірити свої відповіді дані у впр.2а, с.60

4. Подання текстів для читання: впр.3, с.61

- Прочитати та дати відповіді на питання

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Впр.4, с.62 – написати репортаж до шкільної газети

2. Підведення підсумків уроку

Клас 9

Дата

Tема уроку:Телемозаїка.

Мета уроку:Познайомити учнів з новими лексичними одиницями.

Розвивати вміння дітей працювати з текстом.

Навчати спілкуватися за темою.

Формувати навички аудіювання.

Збагачувати лексичний запас учнів.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати інтерес учнів до засобів масової інформації.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

- Впр.4, с.62 – написати репортаж до шкільної газети

2. Уведення до іншомовної атмосфери

- Впр.1, с.63-прочитати та спробувати здогадатись про значення виділених слів

3. Подання тексту для аудіювання та читання (впр.2, с.63-65)

· Підготовка до аудіювання

Введення нових слів: New Vocabulary с.63

- Етап аудіювання: з голосу вчителя

- Етап читання

- Етап розуміння змісту тексту

Дібрати до кожного абзацу тексту теми

Впр.3, с.65- спитати та відповісти

4. Розвиток умінь мовлення

- Впр.4, с.66-обговорити питання

- Впр.5, с.66-прочитати та розіграти ситуацію в парах

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Впр.6, с.66 – написати абзац про телепрограму, яку ти любиш найбільше

2. Підведення підсумків уроку

Дата

Клас 9

Tема уроку: Телебачення.

Мета уроку:Розвивати вміння дітей працювати з текстом.

Навчати спілкуватися за темою.

Збагачувати лексичний запас учнів.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати інтерес учнів до засобів масової інформації.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

- Впр.6, с.66 – написати абзац про телепрограму, яку ти любиш найбільше

2. Подання текстів для читання:

- Впр.1, с.67

Прочитати та визначити вид підрядних речень

- Впр.2, с.67

1) Вставити слова в текст

2) Погодитися чи не погодитися із твердженнями

3. Розвиток умінь мовлення

- Впр.3, с.68-прочитати думки про телебачення, погодитися чи не погодитися з ними, вкажи причини

4. Розвиток граматичних умінь

I. Choose the necessary word.

1. Він зайнятий, він підбирає цифри до відповіді.

a. He is very busy watching up the numerals for the report.

b. He is busy take up the figures for the report.

c. It is busy looking up the figures for the report.

2. Я не розумію, як ви робите це?

a. I don’tunderstand your way of doing it.

b. I don’t mind how do you do it.

c. I don’t know your way of doing it.

3. Метро дуже зручний вид транспорту.

a. The underground is a very convenient means of transport.

b. The underground is a suitable means of transport.

c. The underground is a comfortable means of transport.

4. Не треба про це сперечатися.

a. There is no need to say about it.

b. There is no need to speak about it.

c. There is no argue about it.

5. Кожен має право вибирати собі професію.

a. Every young man has the right to elect the profession

b. Every young man has the right to choose a profession.

c. Every young man may pick up the profession.

6. У цьому готелі чудове обслуговування.

a. The service at the hotel is excellent.

b. The service at the hotel iswonderful.

c. The service at the hotel is convenient.

7. Я купив пару рукавичок.

a. I have bought a couple of mittens.

b. I have bought a pair of gloves.

c. I bought a couple of gloves.

8. Він тримав мою книгу в руках.

a. He kept my book in his hands.

b. He held my book in his hands.

c. He kept my book for a long time.

9. Петро не годиться для участі в цих змаганнях.

a. Peter isn’t fit to take part in the events.

b. Peter is not suitable to take part in this events.

c. Peter is not convenient to take part in this events.

Open the brackets, choose the right word and make the text complete.

Write down, e. g. 1.A.

III Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

- Впр.4, с.68 –розповісти про телепрограму, яку ти бачив минулого тижня

2. Підведення підсумків уроку

Дата

Клас 9

Урок №21




afazii-klassifikaciya-klinicheskie-proyavleniya-topicheskaya-diagonostika-osnovnie-prichini-vozniknoveniya.html
affekti-ih-psihologicheskaya-harakteristika-affektivnie-sledi-problema-detekcii-lzhi.html
affiksalnoe-slovoproizvodstvo.html
affiksi-slovoobrazovaniya-i-slovoizmeneniya.html
affinnaya-i-pryamougolnaya-dekartova-sistemi-koordinat.html
ч     PR.RU™